Bill Kaulitz

Republika.pl Portal Spoecznoci Internetowych


 
Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

Sprawd, czy wpisae poprawny adres strony, lub skorzystaj z katalogu lub wyszukiwarki.Copyright 1996 - 2006 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy »

Temat: Dlaczego warto czytać książki?
Dlaczego warto czytać książki?
Źródło: joannakosmetyka.jun.pl/viewtopic.php?t=281Temat: Zyciowe rady
Najbardziej ubawiłem się czytając temat o tym, dlaczego warto czytać książki. Jakby mi nie napisali to bym nie wiedział A tak już wiem ile dobra na mnie spłynie
Źródło: forum.budujemydom.pl/index.php?showtopic=9274


Temat: Wpadki w tekstach
Dzisiaj przeczytałem na naszym serwisie tekst niezwykły- http://www.opowiadania.pl/main.php?id=showitem&item=32857 Esej " dlaczego warto czytać książki". Cały tekst to kilka zdań jakichś dziwacznych wywodów, zupełnie niczym nie podpartych, ale najlepsze jest zakończenie z konkluzją (cytowane dosłownie, moje są tylko pogrubienia co trafniejszych sformułowań): "
Źródło: opowiadaniapl.fora.pl/a/a,154.html


Temat: Wpadki w tekstach
" Dlaczego warto czytać książki ? DOCHODZIMY DO SEDNA. Bo książki to nie są DEBILNE GŁUPOTY, czy zupełna nuda. Przez telewizor człowiek może ogłupieć - przez książkę - nie. Dorośli są pod wrażeniem, gdy dzieci czytają dużo książek. I takie właśnie dzieci wyrastają na MĄDRYCH, ROZUMNYCH ludzi. A ja zaprotestuję, znam człowieka, który po przeczytaniu pewnej książki tak zgłupiał, że aż nie był w stanie napisać...
Źródło: opowiadaniapl.fora.pl/a/a,154.html


Temat: Dlaczego warto kupować książki-audio?
Jak uważacie dlaczego warto czytać książki audio? Moje propozycje to: - cena - są znacznie tańsze niż wydania papierowe, - podczas długich podróży samochodem jako kierowca można sobie odsłuchać książkę. A jak wy uważacie. Dla kogo są przeznaczone książki audio i dlaczego warto je kupować?
Źródło: mojaprasa.fora.pl/a/a,5.html